آموزش طراحي سايت

آموزش طراحي سايت

تفاوت طراحي سايت دايناميك و استاتيك

يكي از ابتدايي ترين روش هاي طراحي سايت ، طراحي به صورت استاتيك مي باشد اگر چه اين روز ها كمتر سايتي به صورت استاتيك طراحي مي گردد اما هنوز هم افرادي هستند كه ترجيح مي دهند سايت شان به صورت استاتيك طراحي شود . طراحي استاتيك به دلايل قابل اهميتي كمتر استفاده مي شود . اما در كنار معايب ، مزيت هايي نيز دارد .

در طراحي سايت به صورت استاتيك سايت از پايه ساخته مي شود اما پنل مديريتي و CMS ندارد . به اين معنا كه سايت هاي استاتيك مديريتي ندارد. اغلب سايت هايي كه به صورت استاتيك طراحي شده اند در آينده نيز به تغيير ندارند و اكثر آنها براي معرفي شركت ها مي باشند. همچنين هزينه اين نوع طراحي ها بسيار كمتر از طراحي به صورت دايناميك مي باشد . زيرا هيچ تغييري در آن وجود ندارد . با توجه به صحبت هاي گفته شده ، شايد معايب اين نوع طراحي را فهميده باشيد. در هانت مي توانيد به صورت رايگان آموزش ببينيد.

اغلب سايت هاي موجود به صورت دايناميك طراحي شده اند . در طراحي به صورت دايناميك يه قالب سايت يا از ابتدا طراحي مي شود يا قالب آماده از قبل به شما مي دهند در هر صورت طراحي به صورت دايناميك مي باشد . در طراحي دايناميك هر فردي با اندكي آموزش مي تواند سايت خود را مديريت نمايند . در اصل اين سايت ها پنل مديريتي يا CMS دارند كه توسط آن مي توان محتواي سايت را تغيير داد و محتواي جديد افزود . اغلب كسب و كارها و فروشگاه هاي آنلاين از اين نوع طراحي مي باشند . طراحي به صورت دايناميك قيمت بيشتري نسبت به طراحي استاتيك دارد . از اين رو بايد بودجه كافي براي طراحي سايت در نظر بگيريد .

در بخش آموزش طراحي سايت هانت بيشتر مي توانيد با اين حوزه آشنا شويد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۰۹:۳۸ | هانت
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
آموزش طراحي سايت
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان